Sale
Стельовий світлодіодний світильник срібного кольору DE34/8 CH
Характеристики

| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Колір корпусу | Хром |
|---|
| Серія | DE 34/8 |
|---|
| Розмір плафона | 7 см, 10 см |
|---|
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
|---|
| Потужність, Вт | 50 |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 12 см |
|---|
| Наявність пульта д/у | Немає |
|---|
| Розмір упаковки | 51х20х15 см |
|---|
| Вага (кг) | 2 |