| Тип приміщення | Люстри для дитячої , Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Коло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Серія | J 205 |
| Розмір плафона | 21х35 см |
| Цоколь | E27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 135 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Тип кріплення | Хрестовина, Металевий трос |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |