Сучасна люстра-кільце золотистого кольору з круглими пластинами 134GD
Характеристики
| Колір плафона | Білий матовий |
|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Колір корпусу | Золотий |
|---|
| Серія | 134 |
|---|
| Розмір плафона | 10 см |
|---|
| Цоколь | G4 |
|---|
| Кількість ламп | 12 |
|---|
| Максимальна висота | 150 см |
|---|
| Мінімальна висота | 25 см |
|---|
| Розмір стельової основи | 13х3 см |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 9 см |
|---|
| Діаметр кільця | 110 см |
|---|
| Розмір упаковки | 100х100х18 см |