| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Коло |
| Колір корпусу | Білий, Латунь |
| Матеріал розсіювача | Акрил, Силікон |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Режим нічника | Є |
| Потужність, Вт | 105 w |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 14 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 41,5 см |