| Тип приміщення | Люстри в передпокій, Люстри для коридору, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Серія | 11299 |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Цоколь | E27 |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |