| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Прямокутник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий |
| Серія | ZL3087 |
| Розмір плафона | 5,5х29 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Режим нічника | Немає |
| Потужність, Вт | 28 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 44,5 см |