| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Серія | ZL2970 |
| Розмір плафона | 5,5х7 см |
| Цоколь | G4 |
| Кількість ламп | 18 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір стельової основи | 55х5х4 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 37,5 см |