| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для дитячої , Люстри для їдальні, Люстри для спальні |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Колір корпусу | Золотий |
| Серія | CA 02 GD |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 35 |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 15 см |